Andraž Žele (levo) in Goran Grbić (desno)

Andraž Žele (levo) in Goran Grbić (desno)

Andraž Žele

Andraž Žele

Goran Grbić

Goran Grbić

Povečali smo našo ekipo

Ponedeljek, 14. junij 2021

V aprilu in maju se je naša ekipa še dodatno okrepila. Po selitvi na novo lokacijo je bilo povečanje ekipe naslednji logičen korak v smeri nadaljevanje zgodbe uspešne nepremičninske agencije. Pridružila sta se nam dva nova sodelavca, Andraž in Goran.

 

Andraž Žele

Andraž je bil do sedaj študent na Ekonomski fakulteti, kjer ob delu še vedno nadaljuje študij na podiplomski smeri Mednarodno poslovanje.  Kot sam pravi, ga je »od vedno« zanimala prodaja zato se je odločil, da se bo preizkusil v poslu nepremičninskega posredovanja. Rad dela z ljudmi in je zelo vedoželen, kar je odlična popotnica za začetek nove kariere. V našem podjetju bo deloval predvsem na področju sodelovanja z fizičnimi osebami (prodaja in oddaja stanovanj, hiš in zemljišč).

Kontaktirajte Andraža: E-mail Linkedin

 

Goran Grbić

Goran se je izobraževal na Fakukteti za gradbeništvo in geodezijo, smer geodezija. Svojo prvo službo je dobil na področju geodezije, kjer je pridobil veliko izkušenj na področju dela z nepremičninami.  Za tem se je želel preizkusiti še v prodaji in je zadnjih nekaj let delal v prodaji in projektiranju poslovnega pohištva. Je zelo ambiciozen in se vedno veseli novih izzivov. Goran bo v naši ekipi deloval kot zunanji sodelavec in sicer na področju poslovnih nepremičnin.

Kontaktirajte Gorana: E-mail Linkedin

 

Naša nepremičninska agencija tako lepo raste. Že od samega začetka pa imamo zelo jasen cilj in to je zagotavljanje najvišje kakovosti na področju nepremičninskega posredovanja. Nikoli se ne ve, morda se nam v prihodnje pridruži še kdo. Zaenkrat pa Andraž in Goran, srečno!

 

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

SVET REAL d.o.o.